Миколаївське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє, що 26.11.2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 03.11.2020 № 941-IX.
Документом, зокрема, усувається обмеження щодо фінансування Фондом у період дії карантину реабілітаційного лікування працюючих після перенесених захворювань і травм.
Кожен працевлаштований українець має право на безкоштовне відновлювальне реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах.
Скористатися правом на відновлювальне лікування можуть застраховані особи або члени їх сімей (дитина в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює опікуна/піклувальника). Учасники АТО (ООС) після демобілізації мають право на проходження разом з усією сім’єю (чоловік/дружина, неповнолітні діти) реабілітаційного лікування в санаторно-курортному закладі.
Звертаємо вашу увагу, що пройти відновлювальне лікування можна тільки після стаціонарного етапу лікування, за рекомендацією лікаря, відповідно до медичних показань, профілів медичної реабілітації та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (ЛКК).
На час проходження реабілітації пацієнтам продовжується листок непрацездатності, відповідно до якого за рахунок коштів Фонду здійснюється компенсація втраченого заробітку.
Відновлення здоров’я застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду здійснюється за наступними профілями медичної реабілітації:
– нейрореабілітація (підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм);
– м’язево-скелетна реабілітація (підгострий період після операцій ортопедичних та травматологічних, ревматологічні захворювання);
– кардіо-пульмонарна реабілітація (підгострий період інфаркту міокарда, після операцій на серці;
– підгострий період захворювань легень, після операцій на легенях; цукровий діабет);
– медико-психологічна реабілітація учасників АТО;
– реабілітація після оперативних втручань на органах зору;
– реабілітація при порушенні перебігу вагітності (ускладнена вагітність);
– інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.
Для отримання консультацій просимо звертатись у Миколаївське відділення УВД ФССУ у Львівській області за телефонами: (241) 50-471; 51-977