Загалом у Рудниках, згідно із Висновком погодження Проекту роздержавлення та приватизації земель ВСГК імені Шевченка на території Рудниківської сільської ради, виготовленим на замовлення Львівського обласного управління земельних ресурсів відділом оцінки земель Львівського філіалу Інституту землеустрою Української Академії Аграрних Наук за договором №7 від 15.03.1994 р. за участю приватизаційної комісії, спеціалістів господарства та схваленим на загальних зборах трудового колективу, право на середню земельну частку (пай) мають 641 громадянин, з них: працівників сільського господарства налічується 191, соціальної сфери 106, пенсіонерів - 344. Для розрахунку середньої земельної частки включено сільськогосподарські угіддя ВСГК ім. Шевченка площею 1084,1 га, в т.ч. ріллі - 558,6 га, землі, що є у власності і користуванні осіб, які мають право на пай, площею 199,6 га, в т.ч, ріллі - 199,6 га, для сінокосіння - 62 га. Середня частка по раді становить 2,1 га сільськогосподарських угідь, із яких 1,18 га – рілля, 0,92 га – кормові угіддя.
Активний процес розпаювання розпочався десь у 2000 роках, - розповідає сільський голова Рудників Степан Дубик. - Частина власників паю виготовила державні акти на право приватної власності на землю. У 2005-2007 р.р. пайовики написали заяви на вихід із паєм, тобто на дання їм земельних ділянок у натурі у певних урочищах - згідно із проектом роздержавлення і приватизації земель по Рудниківській сільраді. Після проведеної сільрадою ревізії пайових земель виявлено, що не вистачає 92 гектарів земель під кормові угіддя. Для вирішення цієї проблеми вирішено землі в урочищі «Амбаки» і частину - в урочищі «Гординякова» виділити для кормових угідь. До кінця 2012 року на земельні ділянки для товарного виробництва виготовлено держакти. Більшість власників паїв уклала угоду оренди із ФП «Максимович», фермерське господарство придатні для обробітку землі розорало і засіяло, а на частині «Гординякової» не використовувало, а за усною домовленістю громада випасала там худобу. Коли цю частину «Гординякової», що була розпайована, розорали, бо в сільраду надійшли заяви від пайовиків на надання ділянок під кормові угіддя сукупною площею 31 га саме в урочищі «Гординякова», власники худоби, яка там тимчасово випасалася, почали дивуватися.
Хоча їм запропоновано сусідню площу в цьому ж урочищі... Також фермер дозволив використовувати під пасовище частину урочища «Стави» - крім тих ділянок, які виділені пайовикам у натурі. Тобто, із пасовищем проблеми бути не повинно.
До речі, у сільському господарстві та в промисловості не помішають такі аксесуари, як насосы К,КМ,СМ,СД,Д,ВК,Х,промышленные. Дане обладнання знайшло застосування у всіх сферах промисловості, адже так чи інакше, в більшості технологічних процесів потрібно подача газу або рідини.