Як рекомендує сайт http://dakora.com.ua/house_sphere, при виборі альтанки можна зіткнутися з тим, що проекти дуже різноманітні. Матеріал виготовлення можна вибрати з деревини, він вважається екологічно чистим матеріалом і до того ж легкою конструкцією, але необхідно враховувати вплив на дерево таких погодних умов як дощ, сніг і сильна вологість. Якщо ви вибираєте альтанку з дерева, то цей матеріал потрібно обробляти біозахисними засобами. Так само при виборі дерев'яної альтанки не можна забувати про можливу появу з часом цвілі і грибка, з якими теж добре справляються біозахисні засоби.
Щоб в погану погоду ваш комфорт ніщо не могло зіпсувати і ви не боялися, що ваший дах біля альтанки може швидко зламатися або ще гірше спалахнути, якщо вона зроблена з соломи або подібного матеріалу, то дах рекомендуємо покрити бітумною черепицею, яка є якісною покрівлею.
Якщо вибір падає все таки на дерев'яну альтанку, то для побудови такої конструкції необхідно заасфальтувати або забетоноване підставу на рівному майданчику. Для цього потрібно спочатку вирішити питання зі зняттям верхнього шару дерну, а потім вже будувати сама підставу. Система зведення альтанки складається з чотирьох головних частин, які обов'язково слід дотримуватися
2. Зведення фундаменту, найчастіше стовбчастого
3. Споруда основного каркасу
4. Встановлення даху
Надалі залишаються тільки внутрішні роботи такі як встановити підлогу, засклити отвори для вікон або встановити вентиляційні решітки і створити затишок, використовуючи вже свої побажання по дизайну.
І тепер у вас є місце, де можна весело відпочити зі своїми друзями, посидіти або потанцювати, зустріти улюблене свято зі своїми близькими або просто усамітнитися в тиші, насолоджуючись проведенням часу на свіжому повітрі без турбот і не звертаючи уваги, якщо раптом не пощастило з погодними умовами і на вулиці пішов дощ або випав сніг.