Як пише https://www.gardenshop.ua/mototraktory.html, багато хто сприймає назви двох видів техніки як синоніми, і роблять неправильний вибір. Щоб цього не сталося саме з вами, ми розповімо, в чому різниця між міні і мототракторами. Яка техніка буде краще справлятися з господарством, відповідати економічним і технічним уявленням покупця.
Що таке міні-трактор?
Зовні, він практично не відрізняється від звичайного трактора, тільки має менші розміри. Дизельний або бензиновий двигун має потужність близько 40 кінських сил. Здатний ефективно обробляти найрізноманітніші грунти. У тому числі впорається з цілиною. Вибрати й купити мінітрактор буде правильним рішенням, якщо обробляється поле має площу в 10-20 гектар.
Для зручності роботи в полі, виробники комплектують техніку зручним і надійним кріслом, дзеркалами заднього виду, фарами для роботи в темний час доби. Дизельний або бензиновий мотор здатний багато годин працювати в польових умовах і не перегріватися. Досить простий в обслуговуванні і не вимагає складного інструменту для самостійного технічного огляду. Якісний захист від пилу і бруду, не дасть їй проникати в двигун і зменшувати його ресурс.
На відміну від попередньої моделі, мототрактор це поліпшена версія великого мотоблока. Як правило, виробники беруть за основу вже існуючий мотоблок , і «тюнингуют» його додатковими аксесуарами. Основною перевагою такої техніки, є приваблива ціна.
Максимально проста конструкція не вимагає спеціального інструменту і знань, щоб провести самостійний ремонт або технічне обслуговування. Потужність дизельного або бензинового силового агрегату варіюється в межах від 10 до 25 кінських сил. Більш проста трансмісія не вимагає дорогих витратних матеріалів. Він нормально впорається з обробкою ділянки загальною площею до 10 га.
Висновок
Є ще один момент, який варто згадати в статті, перед тим як вибрати і купити техніку. Мінітрактор дозволяє встановити навісне обладнання в більшій різноманітності, ніж мототрактор. Його універсальність в цьому питанні незаперечна. Крім цього, він здатний тягнути за собою причіп, навіть по зораному полю.