Для отримання шлакоблоку потрібен бетон, який піддають процесу вібропресування, і в кінцевому підсумку виходять будівельні блоки. Виробництво шлакоблоків відбувається на промислових підприємствах, але деякі забудовники, за допомогою спеціалізованої техніки, виробляють шлакоблок прямо на будівельному майданчику.
За допомогою шлакоблоку, який можна придбати тут https://kiev.kub.in.ua/kladochnye-materialy/shlakoblok/, легко і швидко можна звести котеджне селище, підсобні приміщення (гараж, сарай, майстерню), а також зробити міжкімнатні перегородки.
Наприклад, в приміщенні потрібно встановити кондиціонери і спліт-системи, а площа приміщення не відповідає розмірам, при яких відбувається достатнє охолодження.
Тоді можна придбати шлакоблок і звести стіну, яка розділить це велике приміщення, на два менші. Тільки після цього можна буде встановлювати кліматичну техніку.
Як будь-який будматеріал шлакоблок має свої переваги і недоліки.
- низькі ціни, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами;
- зі зведенням стін впорається навіть дилетант;
- міцність, довговічність і морозостійкість стін, які зводяться;
- порівняно невелика витрата розчину;
- шлакоблочна кладка в кілька разів дешевше, ніж цегляна або з піноблоків.
Недоліків шлакоблочних побудов не так вже й багато: низька шумоізоляція, висока теплопровідність, незручність прокладання комунікаційних з'єднань, а також шлакоблокові стіни вимагають обов'язкового облицювання.
Даний матеріал володіє дуже важливими перевагами, які відсутні у його аналогів: Вартість блоків є найбільш низькою серед всіх будівельних матеріалів, використовуваних для зведення стін і фундаментов. Блоки, завдяки їх розмірами, укладаються дуже швидко. Це дозволяє економити час будівництва. Також економиться розчин для кладки. Надіжність, міцність будівництва. Довговічність.Теплоізоляційні властивості пустотілого шлакоблоку дозволяють створювати теплі будівлі.